Dveře vestavěných skříní

Dveře vestavěných skříní

21. 12. 2011, 11:56

Vestavěné skříně na míru jsou velice praktické, flexibilní a kvalitní. Variabilní systém vestavěných skříní se skládá ze dvou základních hlavních částí. Jednou částí je dveřní systém a druhou tvoří úložný prostor na míru.

Modernizace bytů s vestavěnými skříněmi

Modernizace bytů a jiných prostor nutí investory hledat praktičtější a ekonomičtější způsoby využití daných prostor. Na příslušných prostorách se získá optimální potenciál úložných prostor. Problémem nejsou ani takzvaná mrtvá místa jako výklenky, kouty a zkosené stropy. Vestavěné skříně jsou nadčasovým trendem dnešní doby a velice elegantním prvkem.

Posuvný dveřní sytém pro vestavěnou skříň

Posuvný dveřní systém otevírání vestavěné skříně je výhodný pro minimální nároky na potřebný prostor před samotnou vestavěnou skříní. Velmi lehký chod dveří po kolejnici. Tento systém otevírání vestavěné skříně je vhodný především u velkých šířek skříní.

Skládací posuvný systém otevírání vestavěných skříní

Skládací posuvná systém otevírání dveří u vestavěných skříní se hodí pro velmi úzké vestavěné skříně. Umožňuje neomezený přístup do celého prostoru najednou. Je vhodným a ideálním řešením systému otevírání rohových prostorů do L. Hodí se pro kombinace s posuvnými a otočnými dveřmi.

Vestavěná skříň s otočným dveřním systémem

Tento systém otevírání vestavěných skříní na míru vyhovuje úzkým prostorům vestavěných skříní. Je také řešením pro kombinace se skládacími a posuvnými systémy otevírání vestavěných skříní. Umožňuje klasické uspořádání dveří při použití dveří stejných rámů jako u posuvných dveří.

Zatahovací dveře pro vestavěné skříně na míru

Zatahovací dveře pro systém otevírání vestavěných skříní je zajímavou alternativou vybavení a uspořádání vestavěných skříní. Velkou výhodou je úspornost místa. Velice lehká ovladatelnost a v neposlední řadě netradiční vzhled. Tento dveřní systém otevírání vestavěných skříní na míru se dá vyrobit z koženky, dřeva a plastu. Každý z těchto materiálů má své výhody a přednosti.

Skříň s posuvným systémem otevírání dveří

Vestavěné skříně s posuvným systémem otevírání dveří mají velkou výhodu v porovnání se skříněmi, které mají klasické dveře. Dveře u vestavěných skříní s posuvnými dveřmi jsou prioritou, kde není příliš místa pro otevírání. Posuvné dveře u vestavěných skříní se hodí i kde je nadbytek prostoru k otevírání. U tohoto typu otevírání s posuvným systémem lze volit neomezené a rozličné designy. Horizontální otevírání dveří lze sladit s obdobnými liniemi v místnosti.

Flexibilita otevírání vestavěné skříně na míru tak harmonizuje s elegancí místnosti. Posuvný dveřní systém pro vestavěné skříně je estetický a bezpečný i pro vestavěné skříně umístěné v dětských pokojích. Tento dveřní systém může být originálním doplňkem v mnoha obytných prostorách a také i v halách a předsíních.
Zobrazení: 148148 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 9

Poslední dikuze
Článek: Modernizace bydlení vestavěnými skříněmi Datum posledního komentáře: 9.2.2015
Článek: Vestavěné skříně - řešení nedostatku místa Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Dveře vestavěných skříní Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Materiály vestavěných skříní Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Nejkomentovanější články
Článek: Modernizace bydlení vestavěnými skříněmi Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně - řešení nedostatku místa Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 12
Článek: Materiály vestavěných skříní Počet komentářu: 12
Článek: Historie vestavěných skříní Počet komentářu: 10