Materiály vestavěných skříní

Materiály vestavěných skříní

21. 12. 2011, 12:00

Úložné prostory jsou alfou a omegou každého rodinného domu nebo bytu. Zelenou mají vestavěné skříně, které nezklamou díky pestrému výběru materiálů. Nezklamou náročné zákazníky a jsou velice atraktivní designovou záležitostí.

Prvotřídní materiály vestavěných skříní

K výrobě vestavěných skříní se používají klasické materiály plast, dřevo a hliník. Nejnovější materiály v prvotřídní kvalitě jsou žádanými materiály pro realizace zabudování vestavěných skříní. Nejnovější materiály matelac, lacobel a ekologický ratan a bambus na výplně převážně posuvných dveří u vestavěných skříní. Barevná skla lacobel a matelac a zabarvená skla matelux.

Lamino materiál pro vestavěné skříně

Široká nabídka laminované dřevotřísky s klasickými dřevodekory a m'odními barvami dodá vestavěným skříním m'odnost. Mo'dní nábytkové trendy a zajímavé dekory dodají bytu nebo rodinnému domu úplně jiný rozměr.

Zrcadla a vestavěné skříně

Zrcadla jsou od počátku výroby vestavěných skříní velmi oblíbenou a cenově dostupnou výplní dveří. Hlavní výhodou je optické zvětšení a prosvětlení prostoru, kde jsou umístěna. Zrcadlo lze také nalepit na bok vestavěné skříně. Zrcadla určené na lepení mohou být po obvodu standardně zabroušena nebo zabroušena s ozdobnou fazetou. Vestavěné skříně se tak stanou přitažlivým prvkem vašeho bydlení.

Nezbytné doplňky vestavěných skříní

Žádná vestavěná skříň se neobejde bez praktických doplňků. Některé komplexní sady doplňků pro vestavěné skříně jsou jistou alternativou. Drátěný program zahrnující koše na prádlo, botníky nebo výsuvné police. Sklopné tyče, kalhotníky, věšáky na kravaty a opasky jsou nezbytnými doplňky pro praktické využití vestavěné skříně. Držáky na různá příslušenství jako žehličky nebo vysavače dotvářejí vestavěnou skříň k praktickému a pohodlnému využití. Polovýsuvné a plnovýsuvné zásuvky jsou velice efektivním prvkem vestavěných skříní.

Lacobel a vestavěné skříně

Vestavěné skříně a lakované sklo lacobel jsou extra volbou.Tento materiál je pro použití v interiéru. Vysoká kvalita barevné vrstvy na zadní straně skla způsobuje neprůhlednost. Na výplně vestavěných skříní se požívá v bezpečnostním provedení s f'olií na zadní straně skla.

Přírodní materiálu ratan a bambus pro vestavěné skříně

Použití ratanových nebo bambusových výplní posuvných dveří u vestavěných skříní navozuje v interiéru atmosféru exotiky. Ratanové výplně se dodávají v různých barevných odstínech moření. Jedná se o přírodní produkty a tak může u těchto materiálů vzhledem k rozdílným vlastnostem povrchů docházet k barevným rozdílům. Bambusové výplně se dodávají v několika verzích a barevných přírodních odstínech. Bambus vyniká vysokou odolností a tvrdostí. Oba tyto přírodní materiály nejsou náročné na údržbu. Vestavěné skříně s těmito přírodními materiály zaujmou a nadchnou snad každého.

Vestavěné skříně pro budoucnost

Vestavěné skříně budou stále žádaným artiklem a také velkou inspirací do budoucna pro výrobce a dodavatele. Vestavěné skříně nikdy nezevšednou a budou stále v popředí zájmu investorů.
Zobrazení: 167801 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 12

Poslední dikuze
Článek: Modernizace bydlení vestavěnými skříněmi Datum posledního komentáře: 9.2.2015
Článek: Vestavěné skříně - řešení nedostatku místa Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Dveře vestavěných skříní Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Materiály vestavěných skříní Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Nejkomentovanější články
Článek: Modernizace bydlení vestavěnými skříněmi Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně - řešení nedostatku místa Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 12
Článek: Materiály vestavěných skříní Počet komentářu: 12
Článek: Historie vestavěných skříní Počet komentářu: 10