Modernizace bydlení vestavěnými skříněmi

Modernizace bydlení vestavěnými skříněmi

21. 12. 2011, 12:08

Modernizace bytů , rodinných domů a jiných prostor nutí moderního člověka hledat levnější praktické využití prostoru na míru. Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi využívají v dnešní době největší část úložných ploch a prostoru.

Parametry pro vestavěné skříně

Nejdůležitějšími parametry pro vestavěnou skříň jsou rozměry prostor pro následnou realizaci vestavěné skříně. Optimální a harmonické začlenění tohoto originálního kusu nábytku do stávajících prostor. Celkové zakomponování vestavěné skříně na míru a v sounáležitostí s originálním designem pro vyniknutí elegantního prvku jako nedílné součásti prostoru.

Vestavěná skříň nábytek na míru

Vestavěná skříň na míru je zcela originálním prvkem a dodá vyčleněnému prostoru zcela jiný ráz a osobitost. Elegantní a nadčasové řešení využití daného prostoru je jedinečným a optimálním řešením pro využití volných prostor. Vestavěná skříň nemusí být pouhou šatní skříní, ale může se stát multifunkčním originálním kusem nábytku. Vestavěná skříň od podlahy do stropu dodá klasické knihovně dojem neopakovatelnosti. Vstupní halu lze bez větší kompromisů doplnit vestavěnou skříní na odkládání domácích běžných spotřebičů, ale také jako vkusný botník a nebo úložný prostor pro deštníky a nebo dětské hračky.

Posuvné dveře se zrcadlovými výplněmi u vestavěných skří­ní

Posuvné dveře se zrcadlovými výplněmi v podobě stříbrné, bronzové, zlaté a nebo šedivé dají vyniknout vestavěné skříni zcela originálním způsobem. Dodají prostoru optimální zvětšení a určitý ráz pompéznosti a bohatosti. Barevné potisky na zrcadlových výplních jsou prvkem obohacující prostory o určitou dávku veselí a rozmařilosti. Hodí se pro oživení klasického všedního dětského pokoje, ale také i do předsíně.

Vestavěné skříně s pantovým otvíráním

Pantové, otevíravé skříně jsou nejpoužívanějším systémem otvírání skříní. Výhodou je, že dveře zabírají pouze cca 2 cm z hloubky skříně. Panty se vrtají přímo do korpusu, do matriálu a tak se nedají použít zrcadlové nebo lacobel výplně dveří. Nutno brát v potaz prostor pro otevírání dveří.

Posuvné žaluziové dveře u vestvěných skříní

Posuvné žaluziové dveře u vestavěných skříní jsou jednou z mnoha možností výplní dveří. Pro milovníky klasických materiálů zcela ideální provedení buk i s kováním, ale také varianty borovice, dub a olše. Tento druh vestavěných skříní s posuvným dveřním systémem bude harmonizovat s prostory vybavenými selským či venkovským stylem.

Vestavěné skříně a budoucnost

Vestavěné skříně budou vždy aktuálním prvkem pro řešení využití určitých daných prostor, kam nelze umístit klasické skříně. Nábytek na míru je unikátním neopakovatelným originálem. Dveřní systémy pro vestavěné skříně a použití rozličných materiálů pro korpusy a dveřní výplně jdou ruku v ruce s nároky na moderní designové bydlení, kde neexistují kompromisy. Nechte se hýčkat nestandardním bydlením a dejte volnost fantazii při realizaci vašeho nevšedního bydlení s vestavěnými skříněmi.
Zobrazení: 154651 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 13

Poslední dikuze
Článek: Modernizace bydlení vestavěnými skříněmi Datum posledního komentáře: 9.2.2015
Článek: Vestavěné skříně - řešení nedostatku místa Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Dveře vestavěných skříní Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Materiály vestavěných skříní Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Nejkomentovanější články
Článek: Modernizace bydlení vestavěnými skříněmi Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně - řešení nedostatku místa Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 12
Článek: Materiály vestavěných skříní Počet komentářu: 12
Článek: Historie vestavěných skříní Počet komentářu: 10