Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

21. 12. 2011, 11:54

Vestavěné skříně na míru jsou originálním a impozantním prvkem současné moderní bytové architektury.Praktické využití volných prostor v bytových jednotkách pro neomezené využití v mnoha podobách. Vestavěná skříň je efektivní.

Vestavěné skříně nejsou pouze skříněmi

Vestavěné skříně nejsou pouhými skříněmi, které dotvářejí a vyplňují jinak volné prostory. Vestavěné skříně mohou plnit mnoho jiných účelů. Jednak úložné prostory pro věci běžných denních potřeb, ale také zcela originální knihovna nebo prostorem pro umístění drobných předmětů a tak plnit funkci praktického použití v kuchyni jako různé poličky a jiné.

Vestavěné skříně jako dveře

Vestavěná skříň se dá designově a zajímavě využít na řešení interiérových dělících dveří. Tento praktický a rozmanitý designový prvek se stal vyhledávaným funkčním prvkem v domácnostech a komerčních prostorách. Plní tedy funkci klasických dveří. V praxi se používají k oddělení šaten od obývacích prostor a k oddělení průchozích částí místností. Kolejnice se dají zapustit do podlah a stěn tak, aby nenarušily design a interiér prostoru. Tento typ vestavěné skříně se dá pořídit v příznivé cenové relaci i okolo 3 000 CZK.

Vestavěná skříň extravagantní solitér

Solitér je samostatný nábytek. Plně funkční a dekorační prvek. Nejčastějšími solitéry jsou komody, které je možné zabudovat do menších obývákových prostor. Současné trendy směřují k použití kombinovaných barevných skleněných výplní a různých designů. Solitery lze realizovat jako vestavěné skříně s posuvnými dveřmi a nebo s klasickými dvířky.

Vestavěné skříně v ložnicích

V dnešní době ložnice neslouží výhradně pro spánek a pro odpočinek. Vestavěné skříně jsou velice praktické v ložnicích jako úložný prostor pro uskladnění textilií. Musí však být umožněn volný prostor pro pohyb po místnosti. Vestavěné skříně musí být zároveň elegantní a designově zapadat do prostor ložnice a dokreslit stylový ráz příslušného prostoru. Zcela originálně a zároveň elegantně lze zabudovat zrcadlo. To může samostatně fungovat jako posuvné dveře. Nezanedbatelné není ani optické zvětšení prostoru ložnice.

Předsíně a haly s vestavěnými skříněmi

Předsíně a haly jsou důležitým prvkem především po designové stránce. Předsíně a haly hrají podstatnou roli při prvním vstupu do našeho soukromí. Také jsou místem kde potřebujeme uskladnit mnoho věcí. Ideálním řešením využití hluchých prostor jsou vestavěné skříně na míru a mnoha rozličnými doplňky. Vestavěné skříně tak mohou fungovat jako botník a věšáky, ale také prostor pro umístění vysavače nebo dětských hraček. Neomezené možnosti k plnění funkce skladových prostor pro rozličné věci.

Vestavěné skříně ceny

Cenové relace vestavěných skříně se odvíjejí od mnoha faktorů. Podstatnou roli hraje materiál a velikost vestavěné skříně. Dále dveřní systém vestavěných skříní a různé doplňky. Klasický materiál dřevo je tedy podstatně dražší než plast.
Zobrazení: 161841 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 12

Poslední dikuze
Článek: Modernizace bydlení vestavěnými skříněmi Datum posledního komentáře: 9.2.2015
Článek: Vestavěné skříně - řešení nedostatku místa Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Dveře vestavěných skříní Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Materiály vestavěných skříní Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Nejkomentovanější články
Článek: Modernizace bydlení vestavěnými skříněmi Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně - řešení nedostatku místa Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 12
Článek: Materiály vestavěných skříní Počet komentářu: 12
Článek: Historie vestavěných skříní Počet komentářu: 10